S802U-Z10 Wyłącznik nadprądowy 50kA 2P Z10A 2CCS862017R0105 ABB
S802U-Z10 Wyłącznik nadprądowy 50kA 2P Z10A 2CCS862017R0105 ABB (2CCS862017R0105)
Do ulubionych
Parametry techniczne: S802U-Z10 Wyłącznik nadprądowy 50kA 2P Z10A 2CCS862017R0105 ABB
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 40 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 40 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 50 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 50 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 8 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania Z
Głębokość wbudowania 82.5 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 2
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 690 V
Prąd znamionowy 10 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0 - 70 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0 - 50 mm²
Rodzaj napięcia Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Straty mocy 1.5 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 60 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz