OS250BS40N2 Rozłącznik OS
OS250BS40N2 Rozłącznik OS (1SCA022870R8910)
Do ulubionych
Parametry techniczne: OS250BS40N2 Rozłącznik OS
Parametr Wartość
Znamionowa moc pracy dla AC-23, 400 V 250 kW
Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 8 kA
Do montażu na płycie nie
Do montażu szynowego tak
Do montażu tablicowego nie
Do wkładek bezpiecznikowych B1-B3
Jako rozłącznik bezpieczeństwa tak
Jako rozłącznik główny tak
Jako wyłącznik awaryjny nie
Kierunek wprowadzenia kabla Inne
Liczba biegunów 4
Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 1000 V
Opcjonalny napęd silnikowy nie
Rodzaj elementu wykonawczego Krótka rączka obrotowa
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie bolcowe
Umiejscowienie elementu napędowego Prawy
Wbudowany napęd silnikowy nie
Ze złączami wtykowymi tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 250 A