Polecane
Cena: |
956,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
920,37 |
zł netto |
Cena: |
1176,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 132,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LT rozłącznik bezpiecznikowy NH2 3P 400A 690V AC LT253 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2784015/0/hager_LT253_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: LT rozłącznik bezpiecznikowy NH2 3P 400A 690V AC LT253 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP3X |
| Głębokość obudowy | 130 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 690 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 1000 V |
| Odporność na udar prądowy | 15.2 kA |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość obudowy | 210 mm |
| Typ wkładki bezpiecznikowej | NH2 |
| Wyposażenie obudowy | Z rozłącznikiem bezpiecznikowym |
| Wysokość obudowy | 306 mm |
| Z kontrolą stanu wkładki bezpiecznikowej | nie |
| Znamionowy prąd pracy Ie | 400 A |
Pliki do pobrania
hager_lt253_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 08:51, 249.75 kB]
PDS_LT253_3301_pl-PL -
m/download/23405733/pds-lt253-3301-pl-pl.pdf [92.54 kB]
rohs_declaration_LT253_en-GB -
m/download/23405734/rohs-declaration-lt253-en-gb.pdf [42.10 kB]
hager_deklaracja_CE_093_FG_2026_v1_0_sig -
m/download/23405735/hager-deklaracja-ce-093-fg-2026-v1-0-sig.pdf [302.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co LT rozłącznik bezpiecznikowy NH2 3P 400A 690V AC LT253 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135