Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 113,16 zł brutto
Twoja cena 50,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,14 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,82 |
zł netto |
Cena: |
10,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Blok rozdzielczy 80A Al/Cu UKK-80 1x16mm, 4x6mm, 2x16mm 49.580 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych | tak |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych | tak |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Głębokość | 47 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba wyjść | 7 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 80 A |
| Przekrój przewodu, wejście | 6 - 16 mm² |
| Przekrój przewodu, wyjście | 2.5 - 16 mm² |
| Sposób montażu | Szyna DIN / śruba |
| Szerokość | 31 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 65 mm |
Pliki do pobrania
49.580.pdf [2022-03-04 12:20, 260.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Blok rozdzielczy 80A Al/Cu UKK-80 1x16mm, 4x6mm, 2x16mm 49.580 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2920brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
165 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2996brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2636brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4265brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4168brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1655brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
526 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2436brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1289brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
858 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3274brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2996brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Blok rozdzielczy 80A Al/Cu UKK-80 1x16mm, 4x6mm, 2x16mm 49.580 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
189 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135