Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 15,35 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 120,23 zł brutto
Twoja cena 90,18 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
39,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,64 |
zł netto |
Cena: |
48,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Blok rozdzielczy 2x4-50mm2 + 2x4-35mm2 + 3x2,5-25mm2 żółto-zielony DB2-Z 48.26 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych | tak |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych | tak |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Głębokość | 80 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wejść | 2 |
| Liczba wyjść | 5 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 160 A |
| Przekrój przewodu, wejście | 4 - 50 mm² |
| Przekrój przewodu, wyjście | 2.5 - 50 mm² |
| Sposób montażu | Szyna DIN / śruba |
| Szerokość | 40 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 50 mm |
Pliki do pobrania
48.26.pdf [2022-03-04 12:15, 221.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Blok rozdzielczy 2x4-50mm2 + 2x4-35mm2 + 3x2,5-25mm2 żółto-zielony DB2-Z 48.26 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5545brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1451brutto |
|
46 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4265brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2996brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5036brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
216 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4978brutto |
|
2 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1289brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
857 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2636brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Blok rozdzielczy 2x4-50mm2 + 2x4-35mm2 + 3x2,5-25mm2 żółto-zielony DB2-Z 48.26 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
108 SZT |
24h |
|
153 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6882brutto |
|
75 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11826brutto |
|
509 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1130brutto |
|
3009 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
696brutto |
|
21 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
137 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7346brutto |
|
88 szt |
24h |
|
478 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3717brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
214 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
61305brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
78 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
981 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135