Polecane
Cena: |
486,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
483,83 |
zł netto |
Cena: |
598,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
595,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Moduł sterujący podstawowy klasa 10 0,15-0,6A 110/220V DC/AC LUCAX6FU SCHNEIDER
Jednostka sterująca standardowa LUCA, klasa 10, 0,15-0,6A, 110...220 V DC/AC. Zakres: TeSys - opis skrócony: LUCA - specjalne zastosowanie produktu: podstaw.wymogi ochronne dotycz. rozruszników silnikowych: przeciążenie i zwarcie - kompatybilność produktu
Parametry techniczne: Moduł sterujący podstawowy klasa 10 0,15-0,6A 110/220V DC/AC LUCAX6FU SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Koordynacja zgodnie z IEC 60947-4-3 | Klasa 2 |
| Maksymalna temperatura otoczenia | 70 °C |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 0.15 - 0.6 A |
| Znamionowy prąd pracy dla AC-3, 400 V | 0.6 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy, koordynacja typ 1, 480 Y/ 277 V | 0.15 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy, koordynacja typ 1, 600 Y/ 347 V | 0.6 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy, koordynacja typ 2, 230 V | 0.15 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy, koordynacja typ 2, 400 V | 0.6 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Głębokość | 60 mm |
| Klasa koordynacji zgodnie z IEC 60947-4-3 | Klasa 2 |
| Klasa wyzwalania | KLASA 10 |
| Liczba pozycji sterowniczych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Liczba sygnalizatorów świetlnych | 0 |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość zewnętrznego kasowania | nie |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj układu rozruchowego | Inne |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 66 mm |
| Z bezpiecznikiem | nie |
| Z transformatorem | nie |
| Z wyzwalaczem zwarciowym | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe z kompensacją temperaturowa | tak |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 0.09 kW |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 110 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 110 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 110 - 220 V |
| Znamionowy prąd pracy Ie | 0.15 A |
Pliki do pobrania
LUCAX6FU_document -
m/download/17945006/lucax6fu-document.pdf [104.59 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22002954/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP080204EN_V1 -
m/download/17848434/envpep080204en-v1.pdf [189.42 kB]
ENVEOLI100414EN_TESYS U_20100615 -
m/download/17848435/enveoli100414en-tesys-u-20100615.pdf [169.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł sterujący podstawowy klasa 10 0,15-0,6A 110/220V DC/AC LUCAX6FU SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135