Polecane
Cena: |
30,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,62 |
zł netto |
Cena: |
37,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Blok rozdzielczy PV 1500V DC SDB-70/CZE 192A TH35 1x70+4x25 OPATÓWEK
BLOKI ROZDZIELCZE SDB na szynę TH35, rekomendowane dla fotowoltaiki.
Bloki w wersji 192A (SDB-70 4x2.5-25mm², 1x4-70mm²) i 100A (SDB-25 8x25mm²) z mosiężnymi wkładami MO-58, 1500V DC.
Liczba biegunów 1
Prąd znamionowy 192 A
Typ połączenia Śrubowy
Sposób montażu Szyna DIN
Liczba wejść 1
Liczba wyjść 4
Do przewodów jednożyłowych Tak
Do przewodów wielożyłowych Tak
Do przewodów linkowych Tak
Przekrój przewodu, wejście 70.. mm²
Przekrój przewodu, wyjście 25.. mm²
Osłona izolacyjna przed dotykiem Tak
Wysokość 79,5 mm
Szerokość 17,8 mm
Głębokość 50 mm
Parametry techniczne: Blok rozdzielczy PV 1500V DC SDB-70/CZE 192A TH35 1x70+4x25 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych | tak |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Głębokość | 50 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba wyjść | 4 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 192 A |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 17.8 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 79.5 mm |
Pliki do pobrania
48.973.pdf [2022-03-03 12:58, 440.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Blok rozdzielczy PV 1500V DC SDB-70/CZE 192A TH35 1x70+4x25 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135