Polecane
Cena: |
214,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
214,96 |
zł netto |
Cena: |
264,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
264,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SWIN 2*16/5 4GS,PG16,IP44 ROZDZ.STACJ.Z TWORZ. PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 4 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 4 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 112 mm |
| Gniazdo wtykowe CEE 16A | 2x16A 5p 400V |
| Kolor | Szary |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 4 |
| Model wojskowy | nie |
| Rodzaj obsługi | Montaż ścienny |
| Szerokość | 204 mm |
| Wysokość | 255 mm |
Pliki do pobrania
9014120W -
m/download/22383030/9014120w.pdf [204.17 kB]
9014120W -
m/download/22383031/9014120w.pdf [201.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co SWIN 2*16/5 4GS,PG16,IP44 ROZDZ.STACJ.Z TWORZ. PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135