Polecane
Cena: |
46,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,05 |
zł netto |
Cena: |
56,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VDC, 8A, przek. wykonawczy - przeźroczysta obudowa PI84-024DC-M41G-PS-2012-01 864990
Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN: 2P - dwa zestyki przełączne, napięcie zasilania Un - 24 V DC, materiał stykowy AgNi. AC1 - 8 A / 250 V AC; DC1 - 8 A / 24 V DC. Wymiary: 97 x 15,9 x 75,8 mm. Montaż na szynie 35 mm lub na płycie montażowej jednym wkrętem M3. Przystosowane do współpracy ze złączami grzebieniowymi typu ZGZP. Zestaw zawiera: gniazdo push-in GZP80, przekaźnik RM84 w przeźroczystej niebieskiej obudowie, obejmę wyrzutnikową GZP80-0400 oraz moduł przeciwprzepięciowy M41G (LED zielony + dioda tłumiąca D, polaryzacja N: +A1/-A2)
Dane | |
Index | 864990 |
Kod EAN | 5900005274138 |
Rodzaj napięcia zasilania | DC |
Napięcie cewki | 24 V |
Materiał styków | AgNi |
Konfiguracja styków | 2P |
Znamionowy prąd AC1 | 8 A / 250 V AC |
Znamionowy prąd AC3 | 0,37 kW |
Znamionowy prąd DC1 | 8 A / 24 V DC |
Znamionowe napięcie zestyków | 250 V AC |
Sposób podłączenia | montaż na szynie 35 mm |
Głębokość | 97 |
Szerokość mm | 15,9 |
Wysokość mm | 75,8 |
Waga kg | 0,0065 |
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VDC, 8A, przek. wykonawczy - przeźroczysta obudowa PI84-024DC-M41G-PS-2012-01 864990
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 97 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Nikiel |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 15.9 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 75.8 mm |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
PI84 z gniazdem GZP80 -
m/download/23843799/pi84-z-gniazdem-gzp80.pdf [3.06 MB]
e_PI84 with socket GZP80 -
m/download/23843800/e-pi84-with-socket-gzp80.pdf [3.05 MB]
005_CE_RM84 RM85 RM87 -
m/download/23843798/005-ce-rm84-rm85-rm87.pdf [328.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VDC, 8A, przek. wykonawczy - przeźroczysta obudowa PI84-024DC-M41G-PS-2012-01 864990
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135