Polecane
Cena: |
98,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,85 |
zł netto |
Cena: |
121,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozłącznik Izolacyjny Fr304 100A 4P DX3 406489 LEGRAND
Rozłączniki izolacyjne FR 300- Kategoria pracy AC 23 A według IEC 60947-3 (AC 22 A dla prądu znamionowego 125 A)- Wytrzymałość zwarciowa do 10 kACzterobiegunowy 400 V~- Prąd znamionowy: 100 A- Szerokość w modułach 17,5 mm: 4- Montaż na wsporniku TH35- Możliwość przyłączania za pomocą szyn grzebieniowych lub sztyftowych- Dźwignia załączająca w kolorze szarym
Parametry techniczne: Rozłącznik Izolacyjny Fr304 100A 4P DX3 406489 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP20 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do instalacji w tablicach rozdzielczych | tak |
| Do montażu czołowego centralnie | nie |
| Do montażu na płycie | nie |
| Do montażu pośredniego | nie |
| Do montażu tablicowego 4-otworowego | nie |
| Głębokość | 76.4 mm |
| Jako rozłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Jako rozłącznik główny | tak |
| Jako rozłącznik remontowy | nie |
| Jako wyłącznik awaryjny | nie |
| Liczba biegunów | 4 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC | 400 V |
| Opcjonalny napęd silnikowy | nie |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP20 |
| Szerokość | 70.8 mm |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Wysokość | 88.9 mm |
| Z mechanizmem ryglującym | tak |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 100 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 4500 kA |
Pliki do pobrania
F01480EN-03 -
m/download/22653558/f01480en-03.pdf [518.74 kB]
LGDJBHPUWW -
m/download/22653559/lgdjbhpuww.pdf [255.10 kB]
LGIGVIXADQ -
m/download/22653560/lgigvixadq.pdf [322.79 kB]
LGJGFYMSUU -
m/download/22653561/lgjgfymsuu.pdf [534.12 kB]
LGKFHYDBYS -
m/download/22653562/lgkfhydbys.pdf [214.04 kB]
LGKVLKZRQZ -
m/download/22653563/lgkvlkzrqz.pdf [1.16 MB]
LGLYQIPTPN -
m/download/22653564/lglyqiptpn.pdf [140.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozłącznik Izolacyjny Fr304 100A 4P DX3 406489 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135