Polecane
Cena: |
270,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
270,79 |
zł netto |
Cena: |
333,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
333,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: POKRYWA PEŁNA PLS 360X720X95 NSYTPLSC3672AG SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Głębokość | 95 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 720 mm |
| Szybkie zamknięcie | nie |
| Wysokość | 360 mm |
| Zawiasy | nie |
Pliki do pobrania
NSYTPLSC3672AG_document -
m/download/17933620/nsytplsc3672ag-document.pdf [71.99 kB]
PHA6253901 -
m/download/17819236/pha6253901.pdf [860.39 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22009287/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110704EN -
m/download/17819235/envpep110704en.pdf [364.56 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co POKRYWA PEŁNA PLS 360X720X95 NSYTPLSC3672AG SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135