Polecane
Cena: |
4,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,41 |
zł netto |
Cena: |
5,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wkładka bezpiecznikowa ST10PV 10x38 10A 1000VDC OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | gG |
| Charakterystyka | gG (ochrona okablowania/urządzeń) |
| Charakterystyka wyzwalania | G |
| Model | Bezpiecznik ceramiczny |
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rozmiar | 10x38 mm |
Pliki do pobrania
87.755.pdf [2022-03-03 12:58, 200.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezpiecznikowa ST10PV 10x38 10A 1000VDC OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135