Canalis KN kaseta odpływowa 3L+N+PE 12 modułów 18mm 63A 4P KNB63SM412 SCHNEIDER
Canalis KN kaseta odpływowa 3L+N+PE 12 modułów 18mm 63A 4P KNB63SM412 SCHNEIDER (KNB63SM412)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa 3L+N+PE 12 modułów 18mm 63A 4P KNB63SM412 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływ. dla 4-bieg urządzeń moduł., 63A, moduły 12x18mm. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - kompatybilność produktu: urządzenie modułowe - sposób montażu: wymienny - polaryzacja jednostki odpływowej: 3L+N+PE - osprzęt dostar
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa 3L+N+PE 12 modułów 18mm 63A 4P KNB63SM412 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 63 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 417 mm
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 500 V
Rodzaj gniazda Inne
Rodzaj odpływu Wejście kablowe
Rodzaj zabezpieczenia Brak
Szerokość 106 mm
Wybór fazy nie
Wysokość 165 mm
Z blokadą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa 3L+N+PE 12 modułów 18mm 63A 4P KNB63SM412 SCHNEIDER