Canalis KN kaseta odpływowa 2 gniazda KNB 3L+N+PE 8 modułów 18mm 32A KNB32CP35 SCHNEIDER
Canalis KN kaseta odpływowa 2 gniazda KNB 3L+N+PE 8 modułów 18mm 32A KNB32CP35 SCHNEIDER (KNB32CP35)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KN kaseta odpływowa 2 gniazda KNB 3L+N+PE 8 modułów 18mm 32A KNB32CP35 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa, 32A, 2 gniazda przemysłowe IEC dla KNB. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - kompatybilność produktu: urządzenie modułowe - polaryzacja jednostki odpływowej: 3L+N+PE - osprzęt dostarczany: płyta zaślepiająca. Zalety
Parametry techniczne: Canalis KN kaseta odpływowa 2 gniazda KNB 3L+N+PE 8 modułów 18mm 32A KNB32CP35 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 2
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 32 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 434 mm
Kolor Biały
Liczba biegunów 4
Liczba gniazd CEE 2
Liczba gniazd NEMA 0
Liczba innych gniazd 0
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 500 V
Rodzaj gniazda Gniazdo wtykowe CEE 3-biegunowe i 5-biegunowe 16 A
Rodzaj odpływu Gniazdo
Rodzaj zabezpieczenia Brak
Szerokość 141 mm
Wybór fazy nie
Wysokość 165 mm
Z blokadą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KN kaseta odpływowa 2 gniazda KNB 3L+N+PE 8 modułów 18mm 32A KNB32CP35 SCHNEIDER