Canalis KN element prosty 3L+N+PE biały 63A 3m 6 odpływów KNA63ED4306 SCHNEIDER
Canalis KN element prosty 3L+N+PE biały 63A 3m 6 odpływów KNA63ED4306 SCHNEIDER (KNA63ED4306)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KN element prosty 3L+N+PE biały 63A 3m 6 odpływów KNA63ED4306 SCHNEIDER
Canalis, element prosty, 63A, 6 odpływów. rodzina produktów: Canalis - nazwa produktu: KN - typ produktu: kanał kablowy szynowy - opis szyny zbiorczej: długość łącza - aplikacja urządzenia: rozdział małej mocy - polaryzacja szyny zbiorczej: 3L + N + PE, 3
Parametry techniczne: Canalis KN element prosty 3L+N+PE biały 63A 3m 6 odpływów KNA63ED4306 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 63 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 3000 mm
Kolor Biały
Liczba biegunów 4
Liczba odpływów 6
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Model Pojedynczy
Model elastyczny nie
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 500 V
Szerokość 27.5 mm
Wysokość 92 mm