Canalis KB kaseta odpływowa wybór fazy 10A KBC10DCC211 SCHNEIDER
Canalis KB kaseta odpływowa wybór fazy 10A KBC10DCC211 SCHNEIDER (KBC10DCC211)
Do ulubionych
Opis produktu: Canalis KB kaseta odpływowa wybór fazy 10A KBC10DCC211 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa, 10A, wybór fazy, okablowana. rodzina produktów: Canalis - opis skrócony: KBC - kompatybilność produktu: KBA, KBB, KDP. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbudowę, Szybki i prosty montaż, Elastyczność: możliwość instalacji o
Parametry techniczne: Canalis KB kaseta odpływowa wybór fazy 10A KBC10DCC211 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba gniazd CEE (IEC 60309) 0
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 10 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9001
Długość 1000 mm
Kolor Biały
Liczba biegunów 3
Liczba gniazd CEE 0
Liczba gniazd NEMA 0
Liczba innych gniazd 0
Liczba przewodów (bez uziemienia) 2
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 400 V
Rodzaj gniazda Inne
Rodzaj odpływu Gniazdo
Rodzaj zabezpieczenia Brak
Szerokość 62 mm
Wybór fazy tak
Wysokość 60 mm
Z blokadą tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KB kaseta odpływowa wybór fazy 10A KBC10DCC211 SCHNEIDER