Polecane
Cena: |
75,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
75,30 |
zł netto |
Cena: |
92,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Canalis KB kaseta odpływowa wybór fazy 10A KBC10DCC211 SCHNEIDER
Canalis, kaseta odpływowa, 10A, wybór fazy, okablowana. rodzina produktów: Canalis - opis skrócony: KBC - kompatybilność produktu: KBA, KBB, KDP. Zalety: - System modułowy i gotowy na rozbudowę, Szybki i prosty montaż, Elastyczność: możliwość instalacji o
Parametry techniczne: Canalis KB kaseta odpływowa wybór fazy 10A KBC10DCC211 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE (IEC 60309) | 0 |
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 10 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 9001 |
| Długość | 1000 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba gniazd CEE | 0 |
| Liczba gniazd NEMA | 0 |
| Liczba innych gniazd | 0 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 2 |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 400 V |
| Rodzaj gniazda | Inne |
| Rodzaj odpływu | Gniazdo |
| Rodzaj zabezpieczenia | Brak |
| Szerokość | 62 mm |
| Wybór fazy | tak |
| Wysokość | 60 mm |
| Z blokadą | tak |
Pliki do pobrania
download -
m/download/17791902/download.zip [501.14 kB]
download -
m/download/17791901/download.zip [303.71 kB]
KBC10DCC211_document -
m/download/17925932/kbc10dcc211-document.pdf [60.47 kB]
AAV2053501-08 -
m/download/17791900/aav2053501-08.pdf [744.68 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22000193/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP061102EN -
m/download/17791899/envpep061102en.pdf [323.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Canalis KB kaseta odpływowa wybór fazy 10A KBC10DCC211 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135