Polecane
Cena: |
289,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
289,83 |
zł netto |
Cena: |
356,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
356,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Optiline 45 łącznik narożny zewnętrzny PC ABS aluminium ISM10352 SCHNEIDER
OptiLine 45, narożnik zewnętrzny, PC/ABS, metaliczne alumninium. rodzina produktów: OptiLine 45 - system instalacji kabli: listwa kablowa - typ produktu: róg zewnetrzny - liczba na zestaw: 1 sztuka.
Parametry techniczne: Optiline 45 łącznik narożny zewnętrzny PC ABS aluminium ISM10352 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 105 mm |
| Kolor | Aluminium |
| Liczba pokryw | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Forma odlewana |
| Perforacja montażowa w części dolnej | nie |
| Sposób montażu pokrywy | Obejma |
| Symetryczny | tak |
| Szerokość | 149 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Z klamrami kablowymi | nie |
| Z łącznikiem | nie |
| Zakres kątów | 75 - 135 ° |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 60 °C |
Pliki do pobrania
ISM10352_document -
m/download/17948877/ism10352-document.pdf [83.77 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999856/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP060310EN -
m/download/17853526/envpep060310en.pdf [176.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Optiline 45 łącznik narożny zewnętrzny PC ABS aluminium ISM10352 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135