Polecane
Cena: |
232,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
225,42 |
zł netto |
Cena: |
285,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
277,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Grzybek bezpieczeństwa do obudowy GV2 bez samopowrotu GV2K021 SCHNEIDER
Przycisk awaryjnego zatrzymania TeSys GV2, zatrzaskiwanie, klucz zwalniający. Zakres: TeSys - nazwa produktu: GV3, LE - opis skrócony: GV2K - akcesoria / oddzielna kategoria części: wyposażenie — obudowa. Zalety: Każda obudowa do użytku we wszystkich a
Parametry techniczne: Grzybek bezpieczeństwa do obudowy GV2 bez samopowrotu GV2K021 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Możliwość podświetlenia | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Bez samopowrotu | tak |
| Do wyłączania awaryjnego | tak |
| Kolor przycisku | Czerwony |
| Kształt soczewki | Okrągły |
| Rodzaj przycisku | Wysoki |
| Sposób odblokowania | Za pomocą klucza |
| Szerokość otworu | 73 mm |
| Średnica grzybka | 40 mm |
| Wysokość otworu | 48 mm |
| Z pierścieniem czołowym | tak |
| Z podświetleniem | nie |
| Z samopowrotem | tak |
Pliki do pobrania
GV2K021_document -
m/download/17927006/gv2k021-document.pdf [100.95 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998936/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
Internal PEP ENVPEP2207006_V1_1 -
m/download/17800613/internal-pep-envpep2207006-v1-1.pdf [358.92 kB]
EoLI_ENVEOLI2207006_V1_1 -
m/download/17800614/eoli-enveoli2207006-v1-1.pdf [283.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Grzybek bezpieczeństwa do obudowy GV2 bez samopowrotu GV2K021 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135