Polecane
Cena: |
9,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,80 |
zł netto |
Cena: |
12,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XAC Żarówka sygnalizacyjna przezroczysta BA9s 24V 2.6W DL1CE024NSP SCHNEIDER
żarówka przezroczysta sygnalizacyjna, BA 9s, 24 V, 2,6 W. kompatybilność rodziny: Harmony XAC - akcesoria / oddzielny typ części: żarówka - akcesoria / oddzielna kategoria części: akcesoria oświetleniowe - akcesoria / oddzielne przeznaczenie części: przyc
Parametry techniczne: Harmony XAC Żarówka sygnalizacyjna przezroczysta BA9s 24V 2.6W DL1CE024NSP SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 28 mm |
| Do latarek | tak |
| Do sygnalizatorów świetlnych obrotowych | nie |
| Do wskaźników | tak |
| Halogen | nie |
| Kolor | Bezbarwny |
| Krypton | nie |
| Ksenon | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Moc lampy | 2.6 - 2.6 W |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Prąd znamionowy | 108.3 mA |
| Średnica | 11 mm |
| Technologia | Żarówka |
| Trzonek | BA9s |
Pliki do pobrania
DL1CE024NSP_document -
m/download/17926972/dl1ce024nsp-document.pdf [93.24 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997957/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6415100 -
m/download/17793703/ue-nve6415100.pdf [273.05 kB]
ENVPEP1808008EN_V1 -
m/download/17793701/envpep1808008en-v1.pdf [679.57 kB]
ENVEOLI1808008EN_V1 -
m/download/17793702/enveoli1808008en-v1.pdf [799.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135