Polecane
Cena: |
0,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,08 |
zł netto |
Cena: |
0,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oznaczniki zestaw oznaczników zółtych - znak 0 - zestaw 200 sztuk AR1MA010 SCHNEIDER
Zestaw oznaczników zółtych, znak 0, zestaw 200 sztuk. rodzina produktów: końcówki kablowe - akcesoria / oddzielne przeznaczenie części: torba z 200 znacznikami, końcowka kablowa z możliwością oznaczania - akcesoria / oddzielna kategoria części: akcesoria
Parametry techniczne: Oznaczniki zestaw oznaczników zółtych - znak 0 - zestaw 200 sztuk AR1MA010 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 0 mm |
| Fluorescencyjne | nie |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | W formie arkusza |
| Nadruk | Cyfry |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 0 mm |
| Średnica kabla | 0 mm |
| Średnica żyły | 0 mm |
| Z polem tekstowym | nie |
| Ząbkowanie | Brak |
Pliki do pobrania
AR1MA010_document -
m/download/17926754/ar1ma010-document.pdf [90.90 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993467/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Oznaczniki zestaw oznaczników zółtych - znak 0 - zestaw 200 sztuk AR1MA010 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135