Polecane
Cena: |
1934,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 934,04 |
zł netto |
Cena: |
2378,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 378,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modicon ABE7 podbaza do elektromechanicznych przekaźników 16 kanałów przekaźnik 10mm ABE7R16T210 SCHNEIDER
Podstawa bazowa, przekaźniki, 16 kanałów, przek. 10mm. rodzina produktów: Advantys Telefast ABE7 - typ produktu: pod-baza z przekaźnikiem elektromechanicznym wtykowym - rodzaj pod-bazy: pod-baza wyjściowa. Zalety: Simplify your wiring !. Advantys Telefast
Parametry techniczne: Modicon ABE7 podbaza do elektromechanicznych przekaźników 16 kanałów przekaźnik 10mm ABE7R16T210 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | Inne |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 16 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Odległość między osiami otworów | 10 mm |
| Prąd znamionowy In | 0.09 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.324 - 0.324 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie wtykowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Zakres temperatur pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
ABE7R16T210_document -
m/download/17925414/abe7r16t210-document.pdf [190.71 kB]
BBV49643_00 -
m/download/17790119/bbv49643-00.pdf [647.66 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21993089/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP121229EN_V3 -
m/download/17790117/envpep121229en-v3.pdf [350.18 kB]
ENVEOLI1212029EN_V3 -
m/download/17790118/enveoli1212029en-v3.pdf [442.11 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Modicon ABE7 podbaza do elektromechanicznych przekaźników 16 kanałów przekaźnik 10mm ABE7R16T210 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135