Polecane
Cena: |
5,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,43 |
zł netto |
Cena: |
6,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony 9001K Etykieta fi30mm 40x43mm START 9001KN201 SCHNEIDER
Etykieta, O 30, 40x43mm, START. rodzina produktów: Harmony 9001K - akcesoria / oddzielne przeznaczenie części: aluminiowa płyta etykiet, elementy sterujuące i sygnalizujące O 30 mm (metalowe) - akcesoria / oddzielny typ części: płyta etykiety - akcesoria
Parametry techniczne: Harmony 9001K Etykieta fi30mm 40x43mm START 9001KN201 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Język nadruku | Angielski |
| Kolor | Czarny |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Nadruk symbolu ISO | Inne |
| Szerokość | 40 mm |
| Średnica zewnętrzna | 30 mm |
| Wysokość | 43 mm |
| Znaczenie nadruku | START |
Pliki do pobrania
9001KN201_document -
m/download/17926265/9001kn201-document.pdf [99.80 kB]
65013-002-18 -
m/download/17802970/65013-002-18.pdf [189.16 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991111/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK-JYT5927400 -
m/download/17802969/uk-jyt5927400.pdf [485.42 kB]
ENVPEP121006EN_V1 -
m/download/17802968/envpep121006en-v1.pdf [362.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony 9001K Etykieta fi30mm 40x43mm START 9001KN201 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135