HNB-B10/1N/003 Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA B10A 1P+N 30mA typ AC 195119 EATON
HNB-B10/1N/003 Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA B10A 1P+N 30mA typ AC 195119 EATON (195119)
Nasz stan magazynowy
44 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: HNB-B10/1N/003 Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA B10A 1P+N 30mA typ AC 195119 EATON
Opis serii
Parametry techniczne: HNB-B10/1N/003 Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA B10A 1P+N 30mA typ AC 195119 EATON
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 6 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 0 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania B
Częstotliwość 50 Hz
Czułość AC
Głębokość wbudowania 69.5 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N tak
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 2
Montaż podtynkowy nie
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem nie
Odporność na udar prądowy 0.25 kA
Prąd znamionowy 10 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²
Rodzaj charakterystyki wyłączania Bezzwłoczny
Rodzaj napięcia AC
Sposób montażu Szyna DIN
Stopień zanieczyszczenia 2
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Z blokadą nie
Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 6 kA
Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 0 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 6 kA
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co HNB-B10/1N/003 Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA B10A 1P+N 30mA typ AC 195119 EATON