Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 170,97 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 96,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,34 |
zł netto |
Cena: |
10,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
183 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
848 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis serii
Parametry techniczne: ARIA Ramka potrójna kolor czarny metalik R-3U/33 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 9 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Czarny |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba jednostek w pionie | 3 |
| Liczba jednostek w poziomie | 3 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 224 mm |
| Szerokość wbudowania | 56 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 82 mm |
| Wysokość wbudowania | 56 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | tak |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23676775/pl.pdf [40.75 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co ARIA Ramka potrójna kolor czarny metalik R-3U/33 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2465brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2205brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1324brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2134brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4834brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4346brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
662brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
132 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4834brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2826brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1652brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
29 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5667brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2549brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
186 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1354brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
41 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2448brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
75 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt ARIA Ramka potrójna kolor czarny metalik R-3U/33 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1362brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
684 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
634brutto |
|
329 SZT |
24h |
|
5154 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
316brutto |
|
457 SZT |
24h |
|
9476 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
939brutto |
|
62 SZT |
24h |
|
229 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135