WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/1 GN Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, zielony 1820570000 /50szt./
WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/1 GN Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, zielony 1820570000 /50szt./ (1820570000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1820570000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248370078
  • Indeks/kod produktu: 717517
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Akcesoria do zacisków
Cena:
4,99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
4,99
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/1 GN Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, zielony 1820570000 /50szt./
Parametr Wartość
Akcesorium tak
Część zamienna/zapasowa nie
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/1 GN Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 1, zielony 1820570000 /50szt./