WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/16 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 16, Ciemnobeżowy 1815880000 /5szt./
WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/16 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 16, Ciemnobeżowy 1815880000 /5szt./ (1815880000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1815880000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248370511
  • Indeks/kod produktu: 717548
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Akcesoria do zacisków
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/16 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 16, Ciemnobeżowy 1815880000 /5szt./
Parametr Wartość
Akcesorium tak
Część zamienna/zapasowa nie
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/16 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 16, Ciemnobeżowy 1815880000 /5szt./