WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/4 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 4, Ciemnobeżowy 1815760000 /20szt./
WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/4 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 4, Ciemnobeżowy 1815760000 /20szt./ (1815760000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1815760000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248370399
  • Indeks/kod produktu: 717551
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/4 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 4, Ciemnobeżowy 1815760000 /20szt./
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZP 2.5/2AN/QV/4 Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 4, Ciemnobeżowy 1815760000 /20szt./