Polecane
Cena: |
1824,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 824,67 |
zł netto |
Cena: |
2244,34 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 244,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RSM-32 C 1CO S PLC Adapter 9445200000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 68 mm |
| Liczba biegunów | 20 |
| Napięcie znamionowe | 50 V |
| Rodzaj połączenia elektrycznego po stronie sterowania | Inne |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, po stronie zewnętrznej | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość | 365 mm |
| Wysokość | 109 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135