Polecane
Cena: |
6,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,01 |
zł netto |
Cena: |
7,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MK 3/2/E Pasek złączki 7906110000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 16.1 mm |
| Głębokość | 16.1 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | 5V |
| Kolor | Żółty |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Duroplast |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 0 mm |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 24 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 4 - 0.33 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 2.5 - 0.33 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1.5 - 0.33 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 2.5 - 0.33 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość | 17.4 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 17.4 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 15 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 15 mm |
| Zakres temperatur pracy | 130 - -60 °C |
Produkty z tej samej kategorii co MK 3/2/E Pasek złączki 7906110000 WEIDMULLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135