WEIDMULLER SUZ 10.16HP/02/180G AG BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 10.16 mm, Liczba biegunów: 2, Przyłącze z jarzmem 1947480000 /64szt./
WEIDMULLER SUZ 10.16HP/02/180G AG BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 10.16 mm, Liczba biegunów: 2, Przyłącze z jarzmem 1947480000 /64szt./ (1947480000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER SUZ 10.16HP/02/180G AG BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 10.16 mm, Liczba biegunów: 2, Przyłącze z jarzmem 1947480000 /64szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 2
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Poliamid (PA)
Materiał pokrycia styków Srebro
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 1000 V
Odstępy między stykami 10.16 mm
Odstępy między złączami 10.16 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 72 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 16 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 16 - 0.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.25 - 16 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 16 - 6 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Pin/sztyft
Stopień ochrony (IP), zamontowany IP20
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 130 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 8 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SUZ 10.16HP/02/180G AG BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 10.16 mm, Liczba biegunów: 2, Przyłącze z jarzmem 1947480000 /64szt./