WEIDMULLER BVZ 7.62HP/03/180FC SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, Przyłącze z jarzmem 1929640000 /100szt./
WEIDMULLER BVZ 7.62HP/03/180FC SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, Przyłącze z jarzmem 1929640000 /100szt./ (1929640000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER BVZ 7.62HP/03/180FC SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, Przyłącze z jarzmem 1929640000 /100szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 3
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Poliamid (PA)
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Inne stopy miedzi
Napięcie znamionowe 1000 V
Odstępy między stykami 7.62 mm
Odstępy między złączami 7.62 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 51 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 6 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 10 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.5 - 6 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Gniazdo
Stopień ochrony (IP), zamontowany IP20
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 125 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 8 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BVZ 7.62HP/03/180FC SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, Przyłącze z jarzmem 1929640000 /100szt./