Polecane
Cena: |
12,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,54 |
zł netto |
Cena: |
15,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER CB 160/4.5 BLACK Opaska kablowa, 4.5 mm, poliamid 66, 220 N, czarny 1723560000 /100szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. średnica wiązki | 40 mm |
| Średnica oplotu | 38 - 2.5 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Powlekanie tworzywem sztucznym |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość taśmy | 160 mm |
| Fluorescencyjne | nie |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Grubość opaski | 1.3 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Minimalna siła ściskania | 220 N |
| Możliwość rozpięcia | nie |
| Obszar nadruku | Brak |
| Odporność na promienie UV ASTM D6779 | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość taśmy | 4.5 mm |
| Zakres temperatur dla montażu | 60 - 10 °C |
| Zakres temperatur pracy | 85 - -40 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER CB 160/4.5 BLACK Opaska kablowa, 4.5 mm, poliamid 66, 220 N, czarny 1723560000 /100szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135