Polecane
Cena: |
15,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,89 |
zł netto |
Cena: |
19,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
24 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt paskowy UP-30 (100szt) 12.2 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica oplotu | 3 - 0 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 80 mm |
| Długość taśmy | 136 mm |
| Fluorescencyjne | nie |
| Gatunek materiału | Polipropylen (PP) |
| Grubość opaski | 2.5 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Jednostronny |
| Możliwość rozpięcia | nie |
| Obszar nadruku | Brak |
| Odporność na promienie UV ASTM D6779 | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Otwór na śrubę |
| Szerokość taśmy | 12 mm |
| Z kotwą/kołkiem | nie |
| Zamknięcie opaski | Z tworzywa sztucznego |
Pliki do pobrania
12.2.pdf [2022-03-03 12:41, 321.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt paskowy UP-30 (100szt) 12.2 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135