WEIDMULLER BL 3.50/06/180LH SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 6, Przyłącze z jarzmem 1687690000 /66szt./
WEIDMULLER BL 3.50/06/180LH SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 6, Przyłącze z jarzmem 1687690000 /66szt./ (1687690000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER BL 3.50/06/180LH SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 6, Przyłącze z jarzmem 1687690000 /66szt./
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 6
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Politereftalan butylenu
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 160 V
Odstępy między stykami 3.5 mm
Odstępy między złączami 3.5 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 14.5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 1.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 1.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Gniazdo
Stopień ochrony (IP), zamontowany Inne
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 160 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BL 3.50/06/180LH SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 6, Przyłącze z jarzmem 1687690000 /66szt./