Polecane
Cena: |
15,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,52 |
zł netto |
Cena: |
19,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER SLDF 5.08 L/F 12 SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 12 1599230000 /18szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kąt płytka drukowana / wtyk | 90° (pionowo do góry) |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba torów stykowych | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Model złącza wtykowego | Wolne złącze |
| Napięcie znamionowe | 320 V |
| Odstępy między stykami | 5.08 mm |
| Odstępy między złączami | 5.08 mm |
| Prąd znamionowy In | 13 A |
| Rodzaj banderolowania | Inne |
| Rodzaj połączenia | Łącznik elastyczny |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie lutowane |
| Rodzaj styku | Pin/sztyft |
| Sposób mocowania PCB | Styk połączeniowy |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Typ ochronnika przepięciowego | II |
| Zakres temperatur pracy | 100 - -50 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4 kV |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SLDF 5.08 L/F 12 SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 12 1599230000 /18szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135