Polecane
Cena: |
206,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
206,37 |
zł netto |
Cena: |
253,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
253,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER UR20-8DO-P-2W-HD Zdalny moduł wej./wyj., IP20, sygnały cyfrowe, Wyjście, 8-kanałowa 1509830000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 76 mm |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych | 0 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Możliwy montaż panelowy | nie |
| Możliwy montaż stelażowy (rack) | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GSM | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej UMTS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Szerokość | 11.5 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Z interfejsem optycznym | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER UR20-8DO-P-2W-HD Zdalny moduł wej./wyj., IP20, sygnały cyfrowe, Wyjście, 8-kanałowa 1509830000 /1szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135