Polecane
Cena: |
589,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
589,85 |
zł netto |
Cena: |
725,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
725,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER PRO MAX 240W 24V 10A Zasilanie, 240 W, 10 A przy 60 °C 1478130000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 24 V |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 | 10 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 125 mm |
| Moc wyjściowa | 240 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Napięcie wyjściowe 1 | 29.5 - 22.5 V |
| Odporność na zwarcie | tak |
| Pobór mocy | 262.3 VA |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | tak |
| Stabilizowany | tak |
| Szerokość | 60 mm |
| Szerokość wbudowania | 120 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 130 mm |
| Wysokość wbudowania | 230 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | tak |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla DC | 80 - 370 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER PRO MAX 240W 24V 10A Zasilanie, 240 W, 10 A przy 60 °C 1478130000 /1szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135