Polecane
Cena: |
130,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
130,92 |
zł netto |
Cena: |
161,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
161,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER IE-FC-SFM-KNOB Obudowa komponentu, Barwny: czarny (podobny do RAL 9005), IP65, w stanie zamkniętym 1450530000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Numer RAL | 9005 |
| Głębokość | 27.5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Inne |
| Obudowa zestawialna | nie |
| Rodzaj obudowy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4 |
| Szerokość | 67 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 134 mm |
| Z ekranowaniem | tak |
| Z podłączeniem PCB (obwód drukowany) | nie |
| Zakres temperatur pracy | 70 - -40 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135