WEIDMULLER B2CF 3.50/04/180LH SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 4, PUSH IN, złącze sprężynowe 1375890000 /138szt./
WEIDMULLER B2CF 3.50/04/180LH SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 4, PUSH IN, złącze sprężynowe 1375890000 /138szt./ (1375890000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER B2CF 3.50/04/180LH SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 4, PUSH IN, złącze sprężynowe 1375890000 /138szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 4
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Poliamid (PA)
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Inne stopy miedzi
Napięcie znamionowe 160 V
Odstępy między stykami 3.5 mm
Odstępy między złączami 3.5 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 12 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 0.14 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 1.5 - 0.14 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.14 - 1.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Wtykowe samozaciskowe
Rodzaj styku Gniazdo
Stopień ochrony (IP), zamontowany IP20
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 120 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 2.5 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER B2CF 3.50/04/180LH SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 4, PUSH IN, złącze sprężynowe 1375890000 /138szt./