WEIDMULLER DRH275110LT Przekaźnik mocy, 110 V DC, Zielona dioda LED, 1 NO contact and 1 NC contact with blow-out magnet (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Przycisk testowy: tak (zamy 1220070000 /10szt./
WEIDMULLER DRH275110LT Przekaźnik mocy, 110 V DC, Zielona dioda LED, 1 NO contact and 1 NC contact with blow-out magnet (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Przycisk testowy: tak (zamy 1220070000 /10szt./ (1220070000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER DRH275110LT Przekaźnik mocy, 110 V DC, Zielona dioda LED, 1 NO contact and 1 NC contact with blow-out magnet (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Przycisk testowy: tak (zamy 1220070000 /10szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER DRH275110LT Przekaźnik mocy, 110 V DC, Zielona dioda LED, 1 NO contact and 1 NC contact with blow-out magnet (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Przycisk testowy: tak (zamy 1220070000 /10szt./
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość 48 mm
Kompletny z gniazdem nie
Liczba styków przełącznych 0
Liczba styków rozwiernych 1
Liczba styków zwiernych 1
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2)
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 400 - 400 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 400 - 400 V
Napięcie pracy dla DC 300 - 300 V
Polaryzacja napędu Spolaryzowany
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie wtykowe płaskie
Rodzaj styku Pojedynczy
Szerokość 36 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 36 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Ze wskaźnikiem LED tak
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 99 - 121 V
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER DRH275110LT Przekaźnik mocy, 110 V DC, Zielona dioda LED, 1 NO contact and 1 NC contact with blow-out magnet (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Przycisk testowy: tak (zamy 1220070000 /10szt./