Polecane
Cena: |
273,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
273,85 |
zł netto |
Cena: |
336,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
336,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER VGM40-SS68 20-32 BG Dławnica kablowa (metal), Akcesoria, M 40, 8 mm, Stal nierdzewna 1.4305 (303) 1193590000 /10szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1193590000 Metalowa dławnica kablowa używana do plombowania obudowy podczas wkładania przewodów. Z odciążeniem.
Parametry techniczne: WEIDMULLER VGM40-SS68 20-32 BG Dławnica kablowa (metal), Akcesoria, M 40, 8 mm, Stal nierdzewna 1.4305 (303) 1193590000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Numer RAL | 7001 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | tak |
| Długość gwintu | 8 mm |
| Do kabli zbrojonych | tak |
| Do przewodów o średnicy | 32 - 20 mm |
| Gatunek materiału | Stal nierdzewna (V2A) |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Metal |
| Mocowanie zatrzaskowe w otworze | nie |
| Nominalny rozmiar gwintu w calach NPT / gwintu gazowego | Inne |
| Ochrona kabla przed zagięciem | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Szerokość klucza | 45 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER VGM40-SS68 20-32 BG Dławnica kablowa (metal), Akcesoria, M 40, 8 mm, Stal nierdzewna 1.4305 (303) 1193590000 /10szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135