Polecane
Cena: |
42,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,76 |
zł netto |
Cena: |
52,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER TRS 120VAC RC 1CO EMPTY Podstawa przekaźnika, IP20, 120 V AC ±10 %, Prostownik, Człon RC, 1 zestyk przełączny , 10 A, złącze śrubowe 1123310000 /10szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1123310000 Złącze żeńskie służącze przyjmowaniu wtyku przemysłowego w przekaźniku.
Parametry techniczne: WEIDMULLER TRS 120VAC RC 1CO EMPTY Podstawa przekaźnika, IP20, 120 V AC ±10 %, Prostownik, Człon RC, 1 zestyk przełączny , 10 A, złącze śrubowe 1123310000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 87.8 mm |
| Liczba pinów | 5 |
| Możliwość rozszerzenia | tak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 6.4 mm |
| Wysokość | 89.6 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER TRS 120VAC RC 1CO EMPTY Podstawa przekaźnika, IP20, 120 V AC ±10 %, Prostownik, Człon RC, 1 zestyk przełączny , 10 A, złącze śrubowe 1123310000 /10szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135