WEIDMULLER BLZ 7.62HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, Przyłącze z jarzmem 1095700000 /35szt./
WEIDMULLER BLZ 7.62HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, Przyłącze z jarzmem 1095700000 /35szt./ (1095700000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER BLZ 7.62HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, Przyłącze z jarzmem 1095700000 /35szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLZ 7.62HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, Przyłącze z jarzmem 1095700000 /35szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 4
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Politereftalan butylenu
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 500 V
Odstępy między stykami 7.62 mm
Odstępy między złączami 7.62 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 25 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 4 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 4 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 2.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 6 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLZ 7.62HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, Przyłącze z jarzmem 1095700000 /35szt./