Polecane
Cena: |
1,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,33 |
zł netto |
Cena: |
1,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER SFX 11/60 MC NE VI System kodowania kabli, 7 - 40 mm, 11 mm, poliamid 66, fioletowy 1051880000 /60szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1051880000 Bezhalogenowe, niskoemisyjne znaczniki do przewodów i kabli. Mocowanie za pomocą opasek kablowych.
Parametry techniczne: WEIDMULLER SFX 11/60 MC NE VI System kodowania kabli, 7 - 40 mm, 11 mm, poliamid 66, fioletowy 1051880000 /60szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 60 mm |
| Kolor | Fioletowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | W formie arkusza |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 11 mm |
| Średnica kabla | 40 - 7 mm |
| Średnica żyły | 500 - 16 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SFX 11/60 MC NE VI System kodowania kabli, 7 - 40 mm, 11 mm, poliamid 66, fioletowy 1051880000 /60szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135