WEIDMULLER BLF 5.08HC/17/180LR SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 17, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1014540000 /18szt./
WEIDMULLER BLF 5.08HC/17/180LR SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 17, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1014540000 /18szt./ (1014540000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER BLF 5.08HC/17/180LR SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 17, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1014540000 /18szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLF 5.08HC/17/180LR SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 17, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1014540000 /18szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 17
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 21 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.25 - 2.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Wtykowe samozaciskowe
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLF 5.08HC/17/180LR SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 17, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1014540000 /18szt./