Polecane
Cena: |
26,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,50 |
zł netto |
Cena: |
32,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER WPE 35/IKSC Zacisk PE, złącze śrubowe, 35 mm², 800 V, liczba przyłączeń: 2, liczba poziomów: 1, zielony / żółty 1012600000 /25szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1012600000 Blok zaciskowy służący podłączeniu przewodów uziemienia do podstawy montażowej (ziemi). Hartowana stal wytrzyma przeciążenia, miedź powlekana cyną zapewnia najlepsze przewodnictwo.
Parametry techniczne: WEIDMULLER WPE 35/IKSC Zacisk PE, złącze śrubowe, 35 mm², 800 V, liczba przyłączeń: 2, liczba poziomów: 1, zielony / żółty 1012600000 /25szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 62.5 mm |
| Funkcja PEN | tak |
| Głębokość | 62.5 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Liczba poziomów | 1 |
| Liczba zacisków na poziom | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 16 - 2.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 35 - 2.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 35 - 2.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 35 - 2.5 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 16 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 16 mm |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość | 56 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 56 mm |
| Zakres temperatur pracy | 130 - -60 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER WPE 35/IKSC Zacisk PE, złącze śrubowe, 35 mm², 800 V, liczba przyłączeń: 2, liczba poziomów: 1, zielony / żółty 1012600000 /25szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135