Polecane
Cena: |
70,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,45 |
zł netto |
Cena: |
86,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
84,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
39 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik bistabilny grupowy do montażu podtynkowego BIS-412P F&F
BIS-412P pozwala na budowanie grup przekaźników składających się z min. 2 szt., dla których możliwe jest sterowanie centralne na zasadzie "Włącz wszystkie" oraz "Wyłącz wszystkie". Jednocześnie każdy sterownik w grupie może być sterowany niezależnie z użyciem wejścia sterowania lokalnego.
Parametry techniczne: Przekaźnik bistabilny grupowy do montażu podtynkowego BIS-412P F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 12 A |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 50 Hz |
| Funkcja | Elektroniczny przełącznik grupowy |
| Głębokość wbudowania | 25 mm |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 600 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 750 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 600 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 2000 W |
| Napięcie sterowania 1 | 165 - 265 V |
| Obsługa ręczna | nie |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 165 - 265 V |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
ff_bis_412p_230v_inst_d170323_pl.pdf [2022-03-10 10:44, 127.60 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23666184/karta-katalogowa.pdf [1,004.41 kB]
BIS-412P-instructions-for-use-1 -
m/download/23666186/bis-412p-instructions-for-use-1.pdf [127.60 kB]
BIS-412P-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23666183/bis-412p-declaration-pref-origin-status-1.pdf [218.87 kB]
BIS-412P-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23666185/bis-412p-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik bistabilny grupowy do montażu podtynkowego BIS-412P F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135