Polecane
Cena: |
7244,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7 244,97 |
zł netto |
Cena: |
8911,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 911,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DŁAWIK HSK-MS-EX M25 X 1.5
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Niklowanie |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | nie |
| Długość gwintu | 7 mm |
| Do przewodów o średnicy | 14 - 18 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Gatunek materiału | Mosiądz |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Metal |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 25 |
| Ochrona kabla przed zagięciem | nie |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelki |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Szerokość klucza | 30 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | tak |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
| Z przeciwnakrętką | nie |
| Zakres temperatury pracy | -20 - 95 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HELUKABEL Polska Spółka z o.o. ul. Krze Duże 2 96-325 Radziejowice biuro@helukabel.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HELUKABEL Polska Spółka z o.o. ul. Krze Duże 2 96-325 Radziejowice biuro@helukabel.pl
Produkty z tej samej kategorii co DŁAWIK HSK-MS-EX M25 X 1.5
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135