Polecane
Cena: |
144,47 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
134,05 |
zł netto |
Cena: |
177,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
164,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rama Montażowa Do Puszek IP66 4M 088069 LEGRAND
RAMA DO PODŁÓG BETONOWYCH- Do montażu puszki IP66 4M w podłodze betonowejRama do puszek IP66 4 M- Do montażu puszek IP66 w podłogach betonowych. - Dostarczane z pokrywą ochronną. - Doprowadzenie zasilania rurkami lub peszlem ø 16, 20, 25 mm. - Minimalna wysokość wylewki 65 mm.
Parametry techniczne: Rama Montażowa Do Puszek IP66 4M 088069 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Minimalna wysokość wylewki | 65 mm |
| Zakres możliwej niwelacji poziomu | 65 - 97 mm |
| Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką | tak |
| Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych | nie |
| Liczba urządzeń do wbudowania | 2 |
| Materiał ścian bocznych | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość odłączenia pokrywy od puszki | tak |
| Możliwość zainstalowania uszczelki | nie |
| Otwór montażowy do jednostek wbudowanych | Okrągły |
| Otwór montażowy do puszki napodłogowej | nie |
| Płyta dolna | nie |
| Rozmiar nominalny | 25 mm |
| Szerokość kanału | 16 - 25 mm |
| Wysokość kanału | 16 - 25 mm |
Pliki do pobrania
F02138EN-05 -
m/download/22597684/f02138en-05.pdf [3.09 MB]
LE07369AA-02 -
m/download/22597685/le07369aa-02.pdf [541.77 kB]
LGRP-00110-V02.01-EN -
m/download/22597687/lgrp-00110-v02-01-en.pdf [717.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rama Montażowa Do Puszek IP66 4M 088069 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135