Polecane
Cena: |
66,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,70 |
zł netto |
Cena: |
81,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
75,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Life Gniazdo 2Xrj 45 Kat. 6 Utp Kremowe 753243 LEGRAND
Gniazda RJ45- Mechanizm z uchwytem metalowym- Montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z plakietką- Opakowanie typu Flowpack- Produkty posiadają transparentną osłonę przeciwpyłowąGniazdo 2 x RJ 45 kat. 6 UTP:- Kremowy
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Life Gniazdo 2Xrj 45 Kat. 6 Utp Kremowe 753243 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Numer RAL | 1013 |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Głębokość osprzętu | 37 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 6 |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Beżowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Śrubowy |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Brak |
| Szerokość osprzętu | 74.7 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 74.7 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
F02116EN-02 -
m/download/22643514/f02116en-02.pdf [980.18 kB]
LE07456AB -
m/download/22643515/le07456ab.pdf [6.55 MB]
LE07456AC -
m/download/22643516/le07456ac.pdf [5.69 MB]
LGBWVIHFBY -
m/download/22643517/lgbwvihfby.pdf [54.06 kB]
LGIVTGPSDB -
m/download/22643518/lgivtgpsdb.pdf [54.24 kB]
LGLMDGIVGT -
m/download/22643519/lglmdgivgt.pdf [73.66 kB]
LGOZIYTEQO -
m/download/22643520/lgoziyteqo.pdf [55.46 kB]
LGQEVPNZFI -
m/download/22643521/lgqevpnzfi.pdf [79.94 kB]
LGRNZDSRWL -
m/download/22643522/lgrnzdsrwl.pdf [73.65 kB]
LGSONILLRZ -
m/download/22643523/lgsonillrz.pdf [69.79 kB]
LGTBHOMIBN -
m/download/22643524/lgtbhomibn.pdf [69.98 kB]
LGYKTZARTV -
m/download/22643525/lgyktzartv.pdf [69.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Life Gniazdo 2Xrj 45 Kat. 6 Utp Kremowe 753243 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135